Jdi na obsah Jdi na menu
 


13-15.4.2007
Tenhle víkend jsem nepromrhala opravdu ani vteřinu svého pochybně se vyvíjejícího života. Moje všudyznámá nejmenovaná firma nám zaplatila prodloužený víkend v rádobylázních v hotelu v Peci pod Sněžkou a tam sem zjistila, že ve svých osmnácti je ještě pár stavů, mnou neprozkoumaných..O dnech na masážích a různejch šaškárnách se zmiňovat nebudu. Profitovala jsem totož hlavně z období západ-východ slunce.

První večer jsem strávila ve společnosti dvou číšníku a dvou kamarádek, přičemž jedna z nich se očividně velice dobře bavila ve společnosti obzvláště jednoho z nich, mezi námi ostatními se strha ta největší hádka jakou jsem kdy absolvovala. Od desíti do čtyř do rána jsme jenom seděli a řvali na sebe s odpornym, šovinistickym slizkym primitivem, přičemž jsem si jistá, že primitivnějšího člověka jsem vživotě neviděla a neuvidim. Vůbec by mě nenapadlo, že dokážu tak ustavičně na někoho řvát tak dlouhou dobu.Možná mi trochu pomohly 4 lahve s vínem dotované od firmy a konzumované ve vířivce náma třema. Ještě teď jsem se z toho nevzpamatovala..Ráda bych se zmínila o důvodu hádky, ale prostě to nejde..Nemám nervy

Za to druhý večer byl v duchu "všechno už je jedno". Firma utrpěla mnohé urážky svého ctihodného jména a pověsti na takové úrovni, že by nebylo vhodné jakémukoliv zaměstnanci hotelu ukazovat naše logo..Večer za mnou přišla k baru slečna z firmy, (která se právě rozešla se svým milým) za účelem neskutečně se opít a žádala si mé asistence. Po pár hodinách situace v restauraci luxusního hotelu vypadala asi tak, že hrála hudba z našich MP3, číšníci se trochu připili a my dvě balancovaly mezi pultem, kde vládla ten večer samoobsluha bez nutnosti splátky a mezi barovým stolem, na kterém sme tancovaly.Skončilo se ve vířivce, kde jsme zůstali až do půl šesté A.M. a nechaly po sobě neskutečný bordel.Bohužel mezi zúčastněnými figuroval i pan číšník, který si to odnes. Zaslouženě.
Ráno mě vzbudil kamarád, který mi volal hodinu po uložení do postele aby se ujistil(v půl sedmý ráno v neděli!!!!), že se mám dobře. GRrr.Jeho telefonát vzbudil i mojí spolubydlící, která mě vzala na čtyřhodinovou túru do hor, která mě rázem zbavila nutnosti pozvracet celej hotel a bylo dobře..
Tak a ještě nutno dodat, že toto nedělám běžne!!..

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

A ještě máš sílu?

(NUNA, 17. 5. 2007 15:42)

JO?

(Manndarinne, 7. 5. 2007 14:11)

hele kote nebud lina a napis neco novyho. Uz to tu zacina bejt trochu nuda

BTW

(marthini, 22. 4. 2007 13:16)

nedávno sem se dozvěděla, že to maj jaksi celý na kameře a jednoho číšníka vykopli a o druhym se uvažuje...

hmmm:)

(Manndarinne, 16. 4. 2007 10:06)

tak az ted me zacina mrzet ze sem nejela taky:( na stole bych stopro tancila s vama:)