Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tuhle stránku bych ráda věnovala chlapům!!Jelikož se na tyhle stránky pravděpodobně žádnej nedostane, nemůžu být nařčená z feminismu, sexismu a bůhví čeho dalšího, můžu si konečně vylít svou potlačovanou nenávist k jejich chování.Ano, nemůžu si stěžovat-velmi zásadní vlna emancipace v nedávných(!!!!!)časech nám ženám zajistila spoustu možností a větší rovnoprávnost, ALE:. Nechápu proč něco jako feministické hnutí vůbec bylo zapotřebí!Lítali snad muži osmnáctého století po světě a lovili mamuty??Lovci odpadli, hrdinové a ochranitelé taky a dokonce i vlna rytířů není už pár století aktuální, ale postavení ženy zůstává.Pro chlapi je dnes vrcholem hrdinství vyluxovat koberec přičemž očekává přiměřenou(jemu)odmněnu. Hrdinství mužů z pravěku už sice u obyvatelstva naší planety vyplynulo z podvědomí, ale zajímavé je, že když si žena začne jen trochu obhajovat svoje postavení, muž se hned začne ohánět s muži-lovci a ženami-domácími buchtami Zajímavé je, že pravěké ideály o mužích jsou dnes podrobovány pouze výsměchu na naivitu žen, ale chlapovi, kterej chce stejně zastarelej ideál se vysmějete těžko..Holt všeobecné mínění populace toho chce po mužích v souvislosti s dobou čim dál tim mín, ale ženám jejich postavení z jeskyň zůstalo nezměněné až na to, že by si ke všem těm povinnostem měly přibrat ještě zaměstnání aby na to chudáček muž sužovaný životem k jeho maličkosti tak nelítostným nebyl sám.Když to udělá(je totiž na tolik schopná)tak je stejně stále podcenovaná jelikož vždycky bude domů nosit méně peněz než chlupatější protějšek, který totiž za stejnou práci dostane víc(je to totiž muž) a tudíž se staví automaticky do pozice ,živitel, .Žena se prostě vždycky chápala jako majetek-pan Novák-paní Nováková(resp.Novákova žena).Kdo bere kde právo rozhodovat o našem postavení ve společnosti a dělat z nás bezcenné majetky chlapů, kteří totiž mají víc svaloviny a snížený ukládání tuku(to už je fakt moc), tudíž si vyhrazují dominantní právo.Dnešní doba je stejně dost zmatená.Z chlapú sou zženštilí metrosexuálové, ženy žíví domácnosti, ale postavení zůstávají.Chlapi, probuďte se!!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jen tak

(pppp, 26. 12. 2008 2:00)

se prosím podívejte jak to okolo vás vypadá 75% rozvodu a většina on asi na té montáži má babu atd a kde je ta žena , která v rodině byla ta nejdůležitější osoba která ji držela pohromadě žena kterou muž miloval dnes s ní nejde vydržet emancipovaná a stejně placená žena ? konec rodiny nejen v čechách naši předkové věděli proč ženy nechodily do práce a hlavně ve vládě ona stačila marie terezie a v neposlední řadě výchova dětí dnešními emancipovanými ženami je vskudku v pr ... se podívejte co milánkové dělají a nehažte to na vaše protějšky protože ti už jsou dávno vyhození po rozvodu dámy na světě nejdůležitější

haha

(baptist, 15. 5. 2008 21:09)

svět v jakém dnes žijete a v němž je vám vůbec umožněno vznášet takové myšlenky (protože netrávíte veškerý čas hledáním potravy), vám vybudovali muži. (díky svalům a houževnaté činnosti v minulosti) jako memento té doby, vy ze slušnosti zůstaňte nadále v jejich područí.

update

(velmi tolerantní autorka, 13. 2. 2008 20:28)

jak sem si to tak po roce precetla, tak sem se docela lekla, takze bych tu chtelaprohlasit, ze mam muze rada(no fakt)a ze nejsem takova feministka, jak by se mohlo na prvni pohled zdat..jen me obcas proste serete.

hmmm:)

(Manndarinnka, 13. 4. 2007 16:22)

Koho tim asi slecna jeskyni zena mysli :)? Taky v to doufam, ale zaroven mam pocit ze jsem nesmirne naivni:)

....:)

(jeskyní žena, 12. 4. 2007 17:21)

ale..existují na světě i dokonalejší jedinci.....:):):)

grrr

(jeskyní žena, 12. 4. 2007 17:20)

a kdo taky říká, že že když něco fungovalo před tisíci lety, je to tak správně!! copak se společnost nemůže vyvíjet? já tenhle argument nenávidím...
problém je jen v tom, že žena unese, když musí převzít mužovu roli..chlap evidentně ženskou roli zastat nedokáže...:)

JO!

(Manndarinne, 11. 4. 2007 19:04)

JO JO JO !!!
Presne tak a jen do nich!
A kdyz uz sme u tech tuku...jak si nakej pitomej chlap, kterymu se tuky neukladaj (i pres to ze za celej den stezi pohnul palcem u nohy) muze vubec dovolit kritizovat zenskou prdel?! A vsechno ostatni?! A celulitidu?!! kdyz ji jeho nohy nikdy nebudou mit tu cest poznat! UAAAAAAAAA!!!!