Jdi na obsah Jdi na menu
 


in vino veritas

2. 3. 2008

Jsem si plně vědoma faktu, že jsem zde závazně prohlásila, že si z nicnetušících estranek nebudu dělat alkoholické zápisky. Naštěstí to za mě učinili jiní(Ondrash, mansclub) a dozajisté netrpělivě očekávaný výsledek naší včerejší snahy získat trochu úcty a pokory pro novogeneračně zavrhnuté krabičáky (ostatně myslím, že by se tu našlo pár adeptů, u kterých by jejich marketingoví sprostředkovatelé měli kontaktovat náš degustační tým(Standa, weru, Fila, Ndru, Tusil, Midz a já) s nabídkou náležité odměny, jelikož si myslím, že jejich post ve světě tvrdého marketingu znovunabyde své slávy) bude snad již brzy zveřejněn na YS. Snad bych jen dodala, že zahajovací test proběhl vskutku bezchybně, mé chuťové buňky sice trochu otupěly a já už vím, jaký je pocit mít vnitřnosti naložený v nejperverznější směsi splavů co tesko, albert a vietnamec dal, ale ta oběť za to stála. Doufám,že ostatní testy proběhnou v podobném duchu.

Snad už jen možná závěrečné poděkování(už trapně furt dokola omýlané) Ondrovi, kterej se postaral o objektivnost hlasování(jediný nedegustoval pod záštitou anonymity) a samozřejmě také o poskytnutí prostoru až do neslušně ranních hodin(doma opět v 7am)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Understanding Blood Intimidation Readings

(Awaitiaria, 8. 10. 2018 9:49)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-super-active-pas-cher/

Pinch Your Blood Burden Checked

(Anaveengency, 31. 7. 2018 2:29)

Poids est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre moelle bat, il pompe le sang par vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-london/