Jdi na obsah Jdi na menu
 


maturitní pleš

12. 2. 2008

Prave jsem zjistila, ze mam ve svých devatenacti letech vychlastany jatra..Skvele. Prestanu kourit a ono to tady nekomu ocividne nestaci.Asi du skoupit všechny receptáře a vrhnu se na život v domáctnosti. S civilizací už si totiž nemám co říct..

Jinak maturiťák byl myslim dost povedenej, afterparty zvrhla jak jsem očekávala(po absolutnim afterparty vyčerpání jsem zalehla do postele a prospala celou sobotu a kus nedele(napočítala jsem, že celkem 29 hodin!!).Těšila jsem se na ožralý spolužáky, ale místo toho jsem politá třema pivama(iniciováno matkou mé spolužačky) objímala spolužáka nespolužáka a nedokázala rozeznat střízlivýho od vožralýho. Pamatuju si jen striptýz mých dvou spolužáků(každoroční rutina) a dokonce mi ani nevadilo, ze me ma mila sestra opustila v brzkých 23.00 za nejmenovanou osobou, která se (samožřejmě naschvál) narodila ve stejnej den, co mám já maturiťák(zmiňuji se o tom proto, že si mě výše zmiňovaný dovolil nazvat mormonem, což samozřejmě nezůstane bez následku). Čim míň lidí mě vidělo, tim líp. Teď se topim ve svý pomaturiťákový depresi a bojim se nevyhnutelného..

update:Vím, že je nedospělé, ubohé a úchylné shromažďovat pohlavní orgány mužů, které neznám a ani sem nikdy neviděla jejich obličej, ale nuda nadělá mnoho a já mám ve sbírce přes stovku údů, jejichž majitelům nedělalo evidentně problém mi je zaslat. No, nechlubila bych se tu se svym pubertálnim výlevem, kdybych neobdržela jednu extra fotku, kde bych se děsně ráda dozvěděla co to sakra je a hlavně CO KAM PATŘÍ!!Chtěla sem to sem hodit, ale má počestnost(a možná taky neschopnost estranek sem tu fotku nakopirovat) mi to nedovolila, takže udělám výzkum veřejného mínění one by one a jsem fakt zvědavá, jestli jsem tak biologicky imbecilní nebo má někdo odvahu posílat mi zmutovaný cosi..

 

Náhledy fotografií ze složky maturitní pleš

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář