Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zajímavý, jak se může seskupit spoustu malinkejch pitomejch náhod a všechno se  posrat. Vezmu to trochu pozpátku: Je 7am, před chvílí jsem se vrátila domů a nemůžu jít spát, protože ve dvanáct du do práce a nemám na čem si nastavit budíka.
14 dní v kuse jsem pracovala, tak jsem chtěla jeden den volna a za ten jeden den jsem se postarala o zábavu na celý prázdniny. Vydělávat na pokuty. Někdy kolem druhý ráno mi ukradli tašku a je fakt skvělý, co všechno to pro mě znamená.

Nasrat no.1:Ráno jsem se rozhodla, že si nechám výplatu za posl. týden v peněžence(tzn.4000kc)

Nasrat no.2:
Martinka nedonesla včas potvrzení o studiu do banky, tak jí poslali novou kartu se skvělou funkcí vybírat do minusu, ráno si při cestě do města vyzvedla na poště dopis s pinem, takže se obě inkriminované položky nacházely současně v ukradené tašce. (Doufám, že ty peníze pudou min. na transplantaci srdce pro tříletý dítě.)

Nasrat no.3
:Na maturiťáku už sem stihla jednu peněženku vytratit, takže hodně dokladů je za větší peníze, protože je dělám podruhý v roce.

Nasrat no.4:
Včera jsem se měla sejít s kamarádem, který mi laskavě půjčil klíče od svýho bytu abych tam mohla po noční občas přespat a já mu je měla vrátit, protože žádný jiný nemá. Sraz posunul o den,. takže klíče neuvidí.

Nasrat no.5:Rozlitá vodka mi nedávno zrušila telefon a náhradní je hned pryč i se simkou.

Skvěle mě taky dostal rozhovor s cajtem, u kterýho jsem strávila tak dvěstě let, protože milej zelenáč omylem neuložil všechno, co jsme tam spolu hodinu smolili..
Celou dobu si ze mě dělal prdel tak, že jsem ráda, že nemám na krku ještě obvinění z napadení veřejného činitele. Hádal se se mnou, že mám v krvi aspoň dvě promile a když sem skálopevně stála za svýma třema pivama, dal mi dejchnout. Pak zjistil, že jsem odmaturovaná, a přišlo mu to děsně vtipný (jako ostatně všechno ostatní) a začal mi klást jednu stupidní maturitní otázku za druhou a smál se přitom jak idiot.
Potřebuju teď nutně někoho zabít!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nice

(ndr, 29. 6. 2008 10:31)

vau, fakt husty, nemam slov

hm..

(Manndarinne, 27. 6. 2008 19:27)

Tak koukam ze je to jeste horsi, nez to vypadalo.. aspon ze uz sou ty karty blokly, ale twe to mi vysvetli, jak je mozny ze jim to zablokovani, za ktery si nechavaj platit takovy prachy, trva celej bozi den?! Vzdyt to uz je prakticky zbytecny to pak blokovat..Chateau never more. Kdybych ti mohla nejak pomoct tak urcite rekni.