Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak..Před půl hodinou mi skončila má šestihodinová šichta obsahově absolutně vyčerpávající, ono totiž pro zasvěcené není tak psychicky nenáročné absolvovat šestihodinovou túru napříč třemi ulicemi vedoucí z Národní třídy a strkat lidem natahujícím své nenasytné české ručičky při vyslovení slova zdarma(coffe and co., při zakoupení jedné kávy druhá zdarma, pozn.red.).Ono totiž když máte na triku nápis vem si mě..kam jen chceš(logo firmy zakryté batohem) a zastavujete lidi a zvete je na kávu, tak chápu, že lze kartičku, kterou jim při výše zmiňovaných slovech cpete do rukou lehce zaměnit za svojí vizitku(zvlášť při míjení bandy nedovynutých puberťáčků)..
Ale..vtip je v tom, že i když mi práce skončila před půl hodinou, já už se pěknejch 5hodin válim ve svý posteli se svojí kolegyní a sleduju bednu, kde se odehrávají nejvýznamnější momenty amerických teenagerů, přičemž popírat fantazii usáckejch režiséru by byl opravdu hřích(ano, je to to mainstreamová sebetyranie, ale kdo rád nezavzpomíná na chvíle, kdy si při sledování prciček před šesti lety kreslil, jak bude chodit na střední školu a ve svý školní skřínce, skrz na skrz oblepené fotkami svých zasrdíčkovaných miláčků objeví každý ráno ňáký milostný psaníčko..)O.K. končim..
ANEB, shrnuto:Když propustíte své studentské zaměstnance do ulic se slovy:Tři dny tu teď budete od do pracovat a pak napište jak to šlo a odevzdejte, 75/hod., tak se pak nedivte, až ve zmíněných ulicích nikoho nenajdete..
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jejda :)

(zase ja, 20. 9. 2007 22:27)

kolegine nebo kolegyne? Asi to druhy co? vypada to tak nak lip:)

no nevim...

(kolegine:), 20. 9. 2007 22:26)

myslim ze ostatni rozdavali celkem poctive az na nas a vsechny tvy znamy :) Ale me se takovyhle vydelavani libi vic :) Spis premejslim co provedu se vsema tema letakama, uz mi prekazej. A to triko taky neni tak rajcovni jak sem si myslela. Chtela sem ho pred druhou sichtou pokrtit a nepovedlo se. Jaka skoda :)