Jdi na obsah Jdi na menu
 


Včera jsem absolvovala podle mého názoru poslední hodinu autoškoly. Teď můžu hrdě prohlásit, že jsem byla postavena před odhalení, v mém životě velice zásadní tj. jsem absolutně NESCHOPNÁ.A nejen to-byla jsem nucena dokázat to i lidem, mně neznámým. Jako například moje učitelka v autoškole. Člověk by řek, že za těch 7000,- co svěřuje do péče osobě, jejímž jediným posláním je točit volantem svým a volanty ostatních má aspoň minimální právo jakožto osoba s existenční krizí vykazovat určité..ehm..odchylky. Včera jsem byla poučena, že tomu tak není, a jelikož se snadno přesouvám do submisivní pozice, rozhodla jsem se, že mi nebylo dáno právo, pohybovat se po našich silnicích jinak než pěšky. Rozhodla jsem se na základě těchto faktorů:

1.Jak jsem se dnes dozvěděla na přednášce o potratech, jen malé procento žen, které se rozhodnou pro potrat se následně nezblázní-uznávám, že ubozí chodci a řádní řidiči pohybující se v mém okruhu nejsou mé děti, ale stejně si myslím, že špatné svědomí se při zvýšeném počtu úmrtí způsobené mou touhou řídit vůz dostaví v přinejmenším stejném procentu. A jelikož předpokládám, že mým obětím bude více jak 28 týdnů po početí, tak to bude ještě k tomu v našem státě ilegální.

2.Jelikož mě za 10měsíců(!!!) čekají zkoušky na 3 různé vysoké školy, musím dohánět stohy doporučené literatury a nedokážu si představit lepší prostory pro čtení než je takovej krásnej autobus/tramvaj.

3.Moje společenská funkce by byla zásadně ohrožena. Každý den se vám skýtá asi hodina a půl možností potkat svojí životní lásku. V autobuse. Kde jinde můžete být zapojený do konverzace s cizími lidmi(muži) o dopravní situaci v oblasti, kde se právě nacházíte nebo o neskutečném generačním zvratu jež postihuje(samozřejmě negativně) osazenstvo autobusu obuté do prestižek(ukažte mi důchodce, kterej je nemá)-to nemluvím o situaci, do které se dostanete, když si domluvíte rande s chlapem, kterej má auto také-rozcházíte se a místo orgií v autě(jeho) se rozejdete na parkovišti a máte po srandě.

4.Sepíšu vám seznam min. tisíce položek pro útratu vhodnější než měsíční spotřeba benzínu.

5.Už od dětství mám se vzpomínky, vztahující se na jízdu autem spojené tři slova:ženská-blondýna-blbá(vždy situovaná na místo řidiče)-teď jsem se dostala právě do této situace a asi se mi spustil automatický blok z dětství(něco takovýho určitě existuje)-což vysvětluje mojí nekompetenci řídit cokoliv.

Pošlete to prosím mojí učitelce autoškoly až mě zajede 'náká blbá blondýna.Zaslouží si vysvětlení..
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář