Jdi na obsah Jdi na menu
 


Loučim se s Vami me mile emočasy, jež ste mě prováděly tou největší okázalostí světa a nutily mě přemýšlet, proč se to všechno děje. Výčitky ohledně snahy koncentrované jiným směrem než by bylo žádoucí(pití vs učení), nasranost na zákonitosti lidský demence a všudypřítomná otázka PROČ SE TO KxxVA DĚJE ZROVNA MĚ. Nastal totiž čas zadostiučinění. Konečně přišla chvíle, kdy je mi všechno úplně jedno. V době, kdy je nabíledni největší hora problémů, zastoupená v každý možný oblasti, jsem v poklidu přešla do konstantní apatie. A je to fakt skvelej pocit. Připadám si jak po měsíční detoxikaci a upřímě se usmívám na všechny idioty světa. A to dokonce bez potřeby stát se zastáncem buddhizmu. Prokalila sem co sem mohla(to slovo nemám ráda) a vůbec mě nesere, že to bylo na úkor mé studijní budouctnosti. Rozhodla jsem se, že si ověřim pravdivost všemihlásající rady. Spolíhat na svaťák, ten prokalit(nic jinyho se tam nehodí) a následně s přehledem odmaturovat. Pak si o tom teprv popovídáme vy, co víte, že se vás to týká. Sic jsem teď strávila pěknou část dne snahou pochopit Japonské postupování sil na tichomořské frontě(a jejich snahy okupovat ty nejhůř zapamatovatelný oblasti), šlo to všechno absolutně mimo mě.

O.K.1.Tenhle článek nedává smysl(zapříčiněno druhou světovou, snažící se umístit se někde v mym mozku a doplnit chybějící informace). 2.i když to mělo být antiemo, je z toho stejně emo. 3.i přes to všechno doufám, že mi někdo prozřetelně vymlátí z hlavy nápad nechat maturitu na svaťák.

Pevně věřim, že jednoho dne začnu plodit smysluplný články.

A nikdo už mi neodpáře, že jsem byla ve Sturbucksu!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

2manndari

(marti, 28. 3. 2008 18:44)

aneb o svataku se modlime..:-P

Naststi je vseobecne znamo...

(manndarinne, 28. 3. 2008 18:34)

...ze celej mansclub vcetne toho dole zoufale postrada intuici. Spoliham se na "vnuknuti Ducha Svateho". Kdyz uz sme na tom KG tak by se kurva mohl aspon jednou stat nakej zazrak...

nesnasim vas

(marthinus, 27. 3. 2008 22:39)

vas co taky maturujete a vase pocty dokazující, že sem v háji. Ty ctyri roky jsem studovala maximalne tak rukopis maximu a diry na strope, ale verim na mimosmyslovy vnimani a tydnu na chate

2denne

(Pietro, 27. 3. 2008 21:32)

Vem to takhle, ze i kdyby ses ode dneska az do maturity naucila denne 2 otazky, tak to stejne nestihnes vsechno(jestli mate maturitu podobne jak mi = za 60dni, 4 predmety*30otazek). Jestli nic neumis tak je opravdu posledni cas a jestli to vlastne umis a ucila ses aspon trochu po cely ty 4 roky. Tak se dal smej na lidi a ja me podobni(celej Mansclub) ti mohou jen tise zavidet ;)