Jdi na obsah Jdi na menu
 


Má trpělivost má svoje hranice abyste vedeli. A já bych ráda apelovala na pár lidí, co jí překračujou. Takže:PŘESTAŇTE ZE ME DELAT ALKOHOLIKA!!(chápu, že předchozim postem si trochu protiřečim, ale věci nejsou jaké se zdají být a já sem absolutně  v pořádku.) To, že jsem na Karlově mostě vyexovala lahev vína(byla mi zima) nebo, že sem si dala víc chupit(pouze tři!!A v rámci chupitového odpannění) nebo, že se prostě jako každej normální člověk občas opiju(a kdyby mě lidi nesrali, tak je to ještě míň), ze mě automaticky nedělá alkáče třetího stupně! Aby bylo úplně jasno, představím vám definici svého druhu: Martina Pešková-pije s mírou adekvátně svému věku

-ta, co je neustále napadána, že často ruší hospody

-ta, co prý  pije moc pomalu

-ta, který se všichni smějou, že když má celej stůl vypito šest,  stihne za tu dobu sotva tři

-ta, která se nevyplachuje litrama vodky(jako někdo)

a ta, která je nejméně vyskytovaným iniciátorem kaleb

(tak praví druhá strana)

Toto vše má vyústění v mých dvou žádostech:

1. Endru si ve vší tichosti nahradí mojí blogroll poznámku-té bezedné a kalící(návrh např. té milé a okouzlující)

2 .Midz vymaže ty tři tečky za mojí chupito výpravou(Byly opravdu jen tři)

A aby bylo kompletně jasno-martini je moje prezdivka, protoze tak francouzi zkomolili moje jmeno a nevaze se k tomu, zadna alkoholická historka)

A kdyby to nestačilo, tak například dnes jsem dala přednost spánku před hospodou. Tečka. Konec-už nikdo nikdy nepříjde s tématem martina-alkoholik

A jestli máte ňáky pochybnosti, udělejte si test závislosti, konkrétně AUDIT- test ke zjišťování poruch působených alkoholem(ten poslední)

kde zjistíte, že ste alkáči všichni

http://alkoholismus.zbynekmlcoch.cz/test_zavislosti_na_alkoholu.htm

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Pietro, 27. 3. 2008 21:48)

Tenhle test nemuze byt mysleny vazne, jestli znam 5lidi co podle tohohle nejsou alkoholici tak je to moc... ale v tom posledni mi vychazi akorat ze mi piti je jen nebezpecny. Tzn. neni ani skodlivy ani zavisly:))